Olen juhtimis- ja ärikasvu coach ning äriarenduspartner
Olles hariduselt elektriinsener on samas minu kutsumuseks ja kireks olnud protsesside, meeskondade ja inimeste arendamine.
Oma pikaaegse juhtimispraktika kõrval olen järjekindlat arendanud oma oskusi just neis valdkondades. Aastast 2017 olen Academy of Executive Coaching sertifitseeritud Coach.

Usun, et selline kombinatsioon praktikast ja teooriast võimaldab mul parimal moel luua väärtust ettevõtete juhtidele ja juhtmeeskondadele nende sooritusvõime ning tulemuslikkuse parandamisel.

Kogemus
Rohkem kui 25 aasta jooksul on mul olnud võimalus ja privileeg juhtida erinevaid ettevõtteid ja suurepäraseid meeskondi. Viimased 16 aastat sellest olin osaline ABB Baltikumi kiires kasvus madalpingesüsteemide ja kompaktalajaamade äriüksuse juhina. Eelnevalt juhtinud 3a läbi suurte muutuste keerise Eesti Energia Jaotusvõrku, juhina edukalt pankrotieelsest seisundist välja toonud kaubandussisustuse tootmisettevõtte ETK Sisustus ning juhtmeeskonna liikmena osalenud 5a Betoon Elemendi Tamsalu tehase suurepärases arengus.

Kliendid järgmistest ettevõtetest ja asutustest:
Kodumaja, Logotrade, Thinnect, ESB Service Group, Admiral Markets, Harju Elekter Elektrotehnika, Laomaailm, Technobalt Solutions, Timbeco, Rudus, Aberg Express; Eesti Geoloogiateenistus, EBS Gümnaasium, Signe Seebid, Tartu Forseliuse kool, System Test, Keskkonnaagentuur, Mäepeaalse Erakool, Majandus ja Kommunikatsiooniministeerium, Steelmonitor….

Minu väärtused

  • kui tegutseda, siis ausalt ja ausameelselt igas aspektis
  • vastastikune usaldus ja koostöö
  • pidev areng ja õppimine
  • vastutustundlikkus ja asjade lõpuni viimine

Minu missioon

  • Toetada oma tegevustega inimeste arengu- ja tegutsemispotentsiaali käivitamist ja maksimaalset rakendamist